Haberler

İşyerlerinde personelin içme, çay ve yemek suyunu karşılamak için kullanılan sistemlere işyeri tipi içme suyu cihazı denir. Bu cihazlar genelde şebeke suyundan sağlıklı, lezzetli, garantili ve ekonomik şekilde içme suyu temin eder . PERSONEL SAYISINA GÖRE İŞLETMELERİN İÇME SUYU MASRAFLARI   PERSONEL SAYISI DAMACANA SU FİYATI ORTALAMA GÜNLÜK TÜKETİM AYLIK DAMACANA MALİYETİ TL YILLIK DAMACANA MALİYETİ TL 5 YILLIK DAMACANA MALİYETİ 10 ..

DEVAMINI OKU

Evlerde kullanılan içme, çay ve yemek suyunu karşılamak için kullanılan sistemlere ev tipi içme suyu arıtma cihazı denir. Bu cihazlar genelde şebeke suyundan sağlıklı, lezzetli, garantili ve ekonomik şekilde içme suyu temin eder. Su arıtma cihazları; sevdiklerinize plastik hammaddeden mamul damacana sulardan uzak, taze içme suyu temin etmenizi sağlar.   DAMACANA VEYA PET ŞİŞELERİN MUHTEMEL ZARARLARI   Evimize hergün tanımadığımız birinin su getirmesi, İçine bizden önceki..

DEVAMINI OKU

İnsan hayatı için çok önemli olan sağlıklı içme suyu ihtiyacını, KERVAN Su Arıtma Sistemleri ile karşılıyor. TÜBİTAK desteği ile Türkiye mühendisler tarafından geliştirilen KERVAN Su Arıtma, Türkiye’de üretilen ilk NSF (National Sanitation Foundation ) belgeli su arıtma sistemi özelliğini taşıyor. KERVAN Su Arıtma, şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz ve kötü kokudan arındırmakla kalmıyor, mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştiriyor ve pH oranını düzenliyor. KERVAN ..

DEVAMINI OKU