masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Mardin Nusaybin su arıtma cihazı

Mardin Nusaybin su arıtma cihazı

  • 1966 Okuma
  • 03 Mart 2020, 15:26

Geniş ürün yelpazemizde istenilen özelliklerde birçok model bulunmaktadır, böylelikle optimum performansı optimum fiyata ede etmenizi kolaylaştıracak olan su arıtma sistemlerinden işinize en çok yarayacak olanını seçer ve ekonomik olarakta rahat etmiş olursunuz.

Kervan Su Arıtma Türkiye, İstanbul'da yüksek üretim ve stok kapasitesiyle müşterilerine ve müşteri adaylarına kaliteli ve amaca uygun su arıtma hizmetleri vermektedir.

Su arıtma cihazlarımızın hepsinde ortak kullanılan bazı özellikler sayesinde aldığınız her üründen elde edeceğiniz su kalitesinden emin olarak sevdiklerinize ve kendinize ekonomik ve lezzetli su elde edebilirsiniz.

Tamamı ile Türk üretimi olan su arıtma cihazlarımız:

- Düşük kalitede bulunan içme suyunun olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak,

- Mevcut olabilecek ve elde edebileceğimiz maksimum kalitede içme
suyunu üreterek,

- Sizi ve sevdiklerinizi sağlıksız içme suyunun kötü etkilerinden koruyarak,

Bir su arıtma sisteminden alınabilecek maksimum verimi elde etmenizi sağlar.

 

Kervan su arıtma cihazlarını tercih ederek sadece optimum performans sağlayan bir cihaz almış bulunmuyor, Ülke çapında 81 ilde geniş servis ağımız sayesinde mükemmel bir satış sonrası hizmet de elde etmiş bulunyorsunuz.

Ev ana giriş sistemlerimizin üretiliş amacı kullanım suyunuzda bulunan tortu, ağır metal, partikül, kirec ve kimyasalları arıtarak makine ve ekipmanlarınızın ileri düzeyde korunmasını sağlar. İçme suyu arıtma cihazlarımızda bulunan Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmenizi sağlamaktadır.

Misyonumuz

Her zaman müşterilerimize kaliteli ve son teknoloji ürünler sunarak sektörün güvenilir ve örnek firması olmak, su arıtma sektöründe üstün hizmet anlayışımızla emsal teşkil edecek su arıtma çözümleri sunmaktır. Su arıtma sistemlerinde yaratıcı ve kalıcı çözümlerle kaliteli hizmeti müşterilere sunmak, çevre bilinci ve yüksek kalite anlayışı ile ekonomik çözümler sunarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

-Her zaman ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak,

-Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun hızlı çözümler üretmek,

-Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

-Kaliteli ürün ve hizmet anlayışından ödün vermemek,

-Yaşam kalitesini arttıran ürünlerimizle her zaman örnek firma olmak,

-En iyi bilinen ve en güvenilir marka olmak,

-Taleplere hızlı bir şekilde cevap vermek,

Su arıtma sistemleri sektöründe en kaliteli ve en sağlıklı su arıtmayı yapan cihazlarımızla, uzun yıllar sektörün lider firması olarak hizmet sunmaya devam etmektir.

 

Vizyonumuz

Ürünlerimizi Türkiye’de ve tüm dünyada en yüksek kalite değerine ulaştırmak, su arıtma sektöründe teknolojiyi yakından takip edip ürün çeşidimizi arttırarak çok daha geniş kitlelere ulaşmak, en iyi çözümleri sunarak sektörün lider firması olmak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve tüm bunları yaparken doğanın, çevrenin ve insanlığın yararına hareket etmektir.

Hedefimiz marka bilinirliğini ön plana çıkararak sektöre örnek olacak hizmetlerde bulunmak ve müşteri portföyünü genişletmektir. Müşteri taleplerine uygun ve ihtiyaçlara cevap veren ürünlerle her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektörün örnek firması olmaktır.

Satış ve satış sonrası ürünlerimize sahip çıkarak her zaman müşterilerimizin yanında olmak, doğru fiyat politikası izleyerek su arıtma sektöründe güç sahibi olmaktır. Markamızı bir dünya markası haline getirerek tüm müşterilerimiz için değer yaratmak ve kaliteden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde beklentilere cevap vermektir.

Kalite Politikamız

KERVAN SU ARITMA firması olarak kaliteyi her zaman ürün ve hizmetlerimizde ön planda tutuyor, yıllardır sektörün sayılı firmalarından biri olarak bugün geldiğimiz seviyeyi kalite prensibimizle sağlamış bulunuyoruz. Üretimimizin her aşamasında işinin ehli personelimizle kalite kontrol çalışmaları yaparak mükemmel kalitede cihazlar üretiyor ve müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap veriyoruz.

Müşteri memnuniyetinin sürekli olmasının her zaman kalite anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan bir firma olarak, kalite odaklı üretimimizle sektörün örnek firması olmaya devam ediyoruz. Yasa ve yönetmeliklere uygun kaliteli üretimimiz ve her bir kalite sertifikamızla su arıtma sistemleri sektöründe emin adımlarla yürüyor, kaliteli ve sağlıklı su arıtma cihazlarımızla her geçen gün müşteri kitlemizi büyütüyoruz.

Sektörün güvenilir ve tecrübeli bir firması olarak müşteriler üzerinde sağladığımız güveni her zaman kalite odaklı çalışmamızla elde ediyor, profesyonel kadromuzla kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. ISO 9001 ve 14001 kalite belgesine sahip bir firma olarak su arıtma cihazları ve sistemleri üretiminde her aşamada kaliteyi ön planda tutuyor ve her zaman müşterilerimizin taleplerine uygun en kaliteli cihazları üretiyoruz.

Yaşam kaynağı olan suyun, yüksek teknolojik özelliklere sahip su arıtma cihazlarımızla en iyi şekilde arıtılmasını sağlıyor, lezzetli ve sağlıklı içme sularının elde edilmesinde kaliteli cihazlarımızla sektörde en iyi hizmeti sunuyoruz. Tüm canlılar için en önemli şeyin su olduğunu biliyor, insan sağlığı için en kaliteli arıtmayı yapan cihazlarımızla kaliteden ödün vermeden üretimimize devam ediyoruz.

Her zaman kendini yenileyen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinen profesyonel kadrosu ile daima ileri bakmakta ve çevre dostu ürünleri ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kaliteli üretimi ve kaliteli hizmeti her zaman müşterilerinin hak ettiğini düşünen firmamız, satış ve satış sonrası hizmetleri ile daima müşterilerinin yanındadır.

Arıza Kaydı