masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Kervan Elektrik

Kervan Elektrik

Neden biz ?
Kervan Elektrik olarak size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İşin ehli bilgi ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile güvenli disiplinli ve müşteri memnuniyetini en önemli husus olarak bilen firmamız ile memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

BİNADA ELEKTRİK KAÇAĞI TESPİTİ
Oturduğunuz binada elektrik kaçağı var ise bunu en hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit ederek anında müdahalede bulunabiliriz.

ARAÇTA ELEKTRİK KAÇAĞI TESPİTİ
Eğer aracınızda elektrik kaçağı olduğunu düşünüyorsanız veya bu kaçağı bulduysanız hemen bizler ile iletişim kurabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

PRİZ ARIZASI
Özellikle sık kullandığımız prizler zamanla deforme olmaktadır. Prize takdığımız fiş sallanma yapıyor ise veya cızırtılı ses çıkarıyor ise prizi kullanmamanızı öneririz. Elektrik arızaları hem sağlık açısından hem de yangın çıkarabilme ihtimali olduğundan sorunu gördüğünüz ve/veya anladığınız anda Fercem Yapı Dekorasyon olarak bize ulaşmanız yeterlidir.

Elektrik Tesisatı Hizmetlerinde Garantili Parça ve İşçilik
Elektrik Tesisat Arızaları hiç beklenmedik anda olmakta ve yapmış olduğunuz planları ertelemenize ve/veya iptal etmenize neden olmaktadır. Oluşan Elektrik Tesisat Arızası Bulma, Elektrik Tesisatı Arızası gidermek tehlikeli olduğundan işin erbabına teslim etmek gerekmektedir. Fercem Yapı Dekorasyon olarak kendi bünyemizde, servis talep ettiğinizde, uzman ustalar ile hemen konuta gelir ve elektrik tesisatı arızası için müdahale ve de elektrik kaçağının tespit edilmesi, arızanın tamir edilmesi onarılması gibi hizmeti sorunsuz en hızlı şekilde sunmaktayız.

ELEKTRİK TESİSATI DÖŞEME
Modern ve günümüz standartlarına uygun bir tesisat sistemine sahip olmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçerek Elektrik Tesisatı Döşeme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

KAÇAK TESPİTİ
Evinizde yada ofisinizde bir sebepten ötürü elektrik kaçağı mevcut ise dikkat etmeniz ve hemen bu kaçağı tespit ederek müdahale etmeniz gerekmektedir. Bizler bu tespit, müdahale işini sizler için hızlı bir şekilde halledebiliriz.

CİHAZLA ELEKTRİK KAÇAĞI TESPİTİ
Günümüz teknolojisini barındıran elektrik kaçağı cihazlarımız sayesinde artık evinizde veya işyerinizde bulunan elektrik kaçağını kolay ve hızlı bir şekilde tespit etmekteyiz.

KABLO ARIZASI
Herhangi bir kablonuzda oluşabilecek arızalarda bize danışarak profesyonel ve hızlı bir hizmet alabilir ve sonucunda kablonuzun arızasını giderebilirsiniz.

DUY ARIZASI
Avize , Ampul, Florasan gibi aydınlatma için kullanılan araçların elektrik akımı ile birleştiği noktada meydana gelen arızalardır. Bu arızalar genelde duyun değiştirilmesi ile giderilir.

VOLTAJ ARIZASI
Elektrik hattında oluşan aşırı yüklenme nedenli güç kaybı olarak da bilinen dalgalanmalar voltaj düzeylerindeki anlık düşüşlerdir. Bu durumlar elektronik cihazlara hasar vereceğinden elektrik hattını kontrolünü yaptırmanızı öneririz.

GERİLİM ARIZASI
Elektrik tesisatınızda bulunan mevcut gerilimde bir arıza meydana gelmesi durumunda sizlere destekte bulunarak olumsuz sonuçlar almanızı engellemekteyiz.

ŞEBEKE ARIZASI
Elektrik santrallerinde üretilen enerji, santrallere, konut/binalara ve tesislere dağıtım ve iletim hatlarından geçerek ulaşır ve aradaki iletim elektrik telleri yardımıyla yapıldığı için, arızaların önüne geçmek tamamen mümkün değildir. Böyle durumlar yaşadığınızda 186 “Elektrik Arıza” hattınızı arayabilirsiniz.

KAPI ZİLİ ARIZASI
Kapı zilinin sesi eğer uğultu ise, düğme temas konumunda sıkışmış olabilir. Bu çok uzun süre devam ederse, elektromıknatıs yanar ve düğme çalışmaz

OTOMATİK SENSÖRLÜ AYDINLATMA ARIZASI
Apartmanınızın aydınlatma görevini üstlenen otomatik sensörler her daim arızalanmaya yatkın cihazlardır. Bundan dolayı bozulan otomatik sensörlerin değişimi veya onarımında bizleri tercih etmeniz sizleri olumlu etkileyecektir.

TOPRAKLAMA
Topraklama sistemi, elektrikle çalışan aletlerin olası bir elektrik kaçağı tehlikesine karşı alınan önlemli bir önlemdir. Olası kaçak elektriğin bir iletken sayesinde toprağa verilmesini sağlayan basit ve önemli bir sistemdir.

ELEKTRİK TESİSAT USTASI
Fercem Yapı Dekorasyon, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve elektrik tesisatı arızasına müdahale eder.

Adres: Çırpıcı Mah, 3. Taşocağı Sk. no 18/B, 34000 Zeytinburnu/İstanbul
E-Mail: [email protected]
Fax : 0212 679 41 02

Kervan Elektrik

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Arıza Kaydı