masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Sağlığınız için bol su için

Sağlığınız için bol su için

  • 1899 Okuma
  • 27 Şubat 2020, 14:02

İnsan hayatı için çok önemli olan sağlıklı içme suyu ihtiyacını, KERVAN Su Arıtma Sistemleri ile karşılıyor.

TÜBİTAK desteği ile Türkiye mühendisler tarafından geliştirilen KERVAN Su Arıtma, Türkiye’de üretilen ilk NSF (National Sanitation Foundation ) belgeli su arıtma sistemi özelliğini taşıyor. KERVAN Su Arıtma, şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz ve kötü kokudan arındırmakla kalmıyor, mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştiriyor ve pH oranını düzenliyor.

KERVAN Su Arıtma Sistemleri, sağlıklı su içme ihtiyacına cevap veriyor. İnsan yaşamında büyük önem taşıyan su, besinleri ve oksijeni organlara taşımak, vücut ısısını dengelemek, metabolizmayı düzenlemek, vücuttaki toksik maddelerin atılmasını sağlamak ve enfeksiyonlarla savaşmak gibi birçok önemli görev üstleniyor.

Su tüketimi; çocukların fiziksel ve zihinsel performansında da önemli rol oynuyor. Hal böyle iken yeterince ama sağlıklı su tüketmek şart oluyor. İçerdiği filtreler ile şebeke suyunu arıtan KERVAN Su Arıtma, sağlığına önem veren aileler tarafından tercih ediliyor.

ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF) ve Su Kalitesi Birliği (Water Quality Association) ile işbirliği çerçevesinde geliştirilen KERVAN Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi kullanıcılara sağlıklı içme suyu sunuyor. Tüm parçaları 3 senelik uzun araştırma ve testler sonrası onaylanan KERVAN, Türkiye’de üretilen tek NSF Belgeli su arıtma sistemi özelliğine sahip bulunuyor.

Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile suyu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs’den arındıran KERVAN, Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştiriyor ve pH oranını düzenliyor. 11 lt kapasiteli tank ise sağlıklı suyu depo ederek musluğa gönderiyor.

KERVAN ile filtre edilmiş su, insan sağlığına zararlı olabilecek kimyasalları içermiyor. Suda biyolojik kirliliğe sebep olan bakteri, virüs ve parazitleri yüksek oranda temizleniyor. Suda bulunan kirleticilerin tamamını ayrıştırdığı için temiz ve içerken zevk alınacak bir su elde ediliyor. Ancak, iyi bir su arıtma sistemine sahip olmak kadar bakımının da düzenli yapılması önem taşıyor. KERVAN, uzman ekibinin altı aylık periyodik bakımı ve orijinal filtre değişimleriyle ömür boyu sağlıklı su üretimi sağlıyor.

KERVAN, yerli üretimin sağladığı ürün ve yedek parça tedariği ile kısa temin süreleri gibi bütün avantajlara sahip bulunuyor.

Arıza Kaydı